Це питання останнім часом цікавить все більшу і більшу кількість людей.
У цій статті ми спробуємо коротко і доступно пояснити всі можливі шляхи отримання улюблених головоломок.
Головоломки можна купити:

  • на форумі українських швидкуберів у розділі “Барахолка“;
  • в інтернет-магазинах;
  • у звичайних магазинах.

1. Барахолка

Це розділ форуму, де ви можете купити або замовити будь-які головоломки, що Вас цікавлять. Тут також можна замовити кольорові наклейки, сенсорні таймери, змащувачі, а також знайти необхідні Вам запчастини для головоломок. Щоб зробити замовлення треба написати у відповідній темі, або зв’язатись з продавцем через приватні повідомлення, попередньо зареєструвавишись на форумі.

2. Інтернет-магазини

Існує безліч інтернет-магазинів, які гуртом та вроздріб торгують головоломками.
Якщо магазин розташований в Китаї, то головоломки там відносно дешеві, але суттєвим мінусом є час доставки, який зазвичай сягає 20-60 календарних днів, а також вірогідність не отримати належний товар.
В українських інтернет-магазинах ціни вище, але приємно здивує термін доставки 1-7 календарних днів, в залежності від компанії, що здійснює перевезення.
Знайти повний список магазинів, інструкції про те, як замовити, обговорити якість, асортимент, дізнатись де знайти потрібний товар, приєднатися до колективного замовлення Ви завжди можете на форумі у розділі “Де і що купити?“.
Замовити головоломки можна самостійно, а можна скористатись столом замовлень. В цьому випадку Ви можете бути впевнені у правильності оформлення замовлень, та у разі виникнення якихось проблем – у їх негайному вирішенні. Це – насамперед економія Вашого часу та впевненість в правильних діях!

3. Звичайні магазини

Деякі головоломки можна знайти в дитячих та іграшкових магазинах, у магазинах подарунків, на книжкових ринках, на виставках або в кіосках “Преса”. Асортимент зазвичай не широкий, але кожен може знайти щось своє.

Успіхів всім!