Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Тут висвітлюються основні події швидкуберського руху
Аватар користувача
borisenko
2х2х2
Повідомлень: 256
З нами з: 17 вересня 2009, 22:26
Найкращий час: стремится к бесконеч
Звідки: к-рах
Контактна інформація:

Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Повідомлення borisenko »

Вітаю вас, товариші спортсмени.

Настав час усвідомити наші можливості.
Швидкубінг став дорослим.
Просте захоплення переросло в культуру. У культуру, яка збирає навколо себе колектив активних творчих особистостей з усіх куточків України.
Сили і можливості однієї людини ніколи не зрівняються із силою і можливостями колективу. Тому пропоную реалізувати ідею створення громадської організації - «Українська Асоціація швидкуберів».
Ідея вже обговорювалася раніше, мало того, велися роботи з її реалізації. Наприклад, Юля Аветисян розробила статут і познайомилася з кухнею державних бюрократів, а Роман Остапенко пробивав як та що зробити для реєстрації громадської організації. Презентація статуту, цілей та ідей громадської організації «Українська Асоціація швидкуберів» буде в окремому пості.

Мета громадської організації:
Основною метою діяльності Організації є задоволення та захист законних прав та інтересів своїх членів, громадських інтересів у різноманітних сферах суспільного життя; сприяння розвитку її членів, як особистостей і відповідальних громадян країни, якнайповнішого розкриттю їх фізичного, розумового і соціального потенціалу та сприяння розвитку інтелектуального спорту в Україні.

Що дає громадська організація?
Для початку читаємо що таке громадська організація.
Потім розуміємо що, у першу чергу, громадська організація потрібна для досягнення поставленої мети яка одній людині не під силу. Дивіться вище - "мета громадської організації"

Є питання, які вже почали вирішуватися засновниками організації.

Є завдання, які потрібно вирішити колективно. Власне про це пост.

Отже, завдання :
Для реєстрації всеукраїнської організації потрібні представники 14ти регіонів нашої країни. Представники міст чи району міста теж потрібні.

Якщо ви швидкубер і організовуєте зустрічі в своєму регіоні. Якщо навколо вас збираються друзі у кількості 5ть або більше осіб, то ви той самий представник, той самий голова первинної, а з часом районної організації, той самий кому шана, кому слава і визнання. До вас звертатимуся тільки на Ви.
Ваше пришестя чекає вся країна. На Вас дивляться, повні надій, очі мільйонів українців. Ви - великий ворог розумового забуття. Ви - найкращий друг інтелекту. Ви той, якому бог довірить свій алгоритм. Саме з вами прибуде сила інтелекту.
Саме з Вами буде окрема бюрократична розмова.

Оголосити себе в кандидати голови первинної організації Ви можете в цій темі або на пошту borisenko@mozgus.com.ua наступним чином:
Здравствуйте, мене звати П.І.Б. Я живу в МІСТО. У мене є друзі, які підтримують ідеї громадської організації «Українська Асоціація швідкуберів» і готові стати членами організації під моїм керівництвом.



Імена всіх кандидатів будуть додаватися до цього посту.




Кандидати глав первинних організацій:


Калінін Анатолій Юрійович (г. Александрия Кировоградской области)

Борисенко Олександр Миколайович (Дарницький район міста Київ)

Григор'єв Олексій Олександрович (Дніпровський район міста Київ)

Черненко Дмитро Богданович (Дніпровський район міста Київ)

Журавель Богдан Віталійович (Гостомель Київської області)

Білоус Павло Павлович (Кам'янець-Подільський, Хмельницької області)

Шаболтас Сергiй Олександрович (Донецьк)

Бадяк Сергiй Володимирович (Київ)

Гонимар Ігор Анатолійович (Миколаїв)

Чернега Юрий Владимирович (Бершадь Винницкая обл)

Ілащук Олександ Сергійович (Чернівці)

Курiнний Микита Валерьйович (Єнакієве)

Лагутiн Сергiй Валентинович (Донецьк)

Босюк Олег Олексійович (Київ, Соломинський район)

Оверченко Роман Станіславович (Полтава)

Востаннє редагувалось 19 грудня 2010, 09:05 користувачем borisenko, всього редагувалось 22 разів.
Зображення Да пребудет с Нами сила интеллекта
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Повідомлення Artificial »

Здравствуйте, меня зовут Калинин Анатолий Юрьевич. Я живу в г. Александрия Кировоградской области. У мене є друзі та знайомі, які підтримують ідеї громадської організації «Українська Асоціація швідкуберів» і готові стати членами організації під моїм керівництвом.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
Аватар користувача
borisenko
2х2х2
Повідомлень: 256
З нами з: 17 вересня 2009, 22:26
Найкращий час: стремится к бесконеч
Звідки: к-рах
Контактна інформація:

Re: Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Повідомлення borisenko »

Здравствуйте, мене звати Борисенко Олександр Миколайович. Я живу у Дарницькому районі міста Київ. У мене є друзі, які підтримують ідеї громадської організації «Українська Асоціація швідкуберів» і готові стати членами організації під моїм керівництвом.
Зображення Да пребудет с Нами сила интеллекта
Аватар користувача
Alex Green
2х2х2
Повідомлень: 145
З нами з: 30 жовтня 2009, 20:56
Найкращий час: 3x3x3: 18.59
Кубик 3x3: DaYan GuHong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Повідомлення Alex Green »

Здравствуйте, мене звати Григор'єв Олексій Олександрович. Я живу у Дніпровському районі міста Київ. У мене є друзі, які підтримують ідеї громадської організації «Українська Асоціація швідкуберів» і готові стати членами організації під моїм керівництвом.
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Повідомлення Artificial »

Кроме того, я живу в общежитии и приобщаю народ к спидкубингу. Соломенский район.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
Аватар користувача
Mitresko
2х2х2
Повідомлень: 476
З нами з: 01 квітня 2010, 23:33
Найкращий час: 24.6
Кубик 3x3: DaYan II GuHong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Повідомлення Mitresko »

Добридень, мене звати Черненко Дмитро Богданович. Я живу у Дніпровському районі міста Київ. У мене є друзі, які підтримують ідеї громадської організації «Українська Асоціація швідкуберів» і готові стати членами організації.
Зображення
Аватар користувача
Nakajima
3х3х3
Повідомлень: 839
З нами з: 18 квітня 2010, 01:46
Найкращий час: 00:09.02
Кубик 3x3: Lubix ZhanChi
Звідки: Київська обл. смт. Гостомель
Контактна інформація:

Re: Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Повідомлення Nakajima »

Здравствуйте, мене звати Журавель Богдан Віталійович. Я живу в місті Гостомель, Ірпінського району, Київської області. У мене є друзі, які підтримують ідеї громадської організації "Української Асоціації швидкуберів" і готові стати членами організації.
Аватар користувача
pasha
3х3х3
Повідомлень: 640
З нами з: 12 лютого 2010, 15:45
Найкращий час: 8,38
Звідки: Кам'янець-Подільський
Контактна інформація:

Re: Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Повідомлення pasha »

Добрий вечір, мене звати Білоус Павло Павловмч. Я живу в місті Кам'янець-Подільському, Хмельницької області. У мене є друзі, які підтримують ідеї громадської організації "Української Асоціації швидкуберів" і готові стати членами під моїм керівництвом.
Востаннє редагувалось 30 жовтня 2010, 20:54 користувачем pasha, всього редагувалось 1 раз.
rev1ver
3х3х3
Повідомлень: 804
З нами з: 18 грудня 2009, 18:31
Найкращий час: 9.61
Звідки: Донецк

Re: Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Повідомлення rev1ver »

а мне тоже наверно писать, да?))

Здравствуйте, мене звати Шаболтас Сергiй Олександрович. Я живу в мiстi Донецьку. У мене є друзі, які підтримують ідеї громадської організації «Українська Асоціація швідкуберів» і готові стати членами організації під моїм керівництвом.

тока, (это уже оффтоп, но всё же), что нам дает эта организация? будет легче договориться за снятие помещения, или еще что-то в этом роде?
Зображення
Аватар користувача
AnonymE
2х2х2
Повідомлень: 183
З нами з: 04 липня 2010, 14:15
Найкращий час: 22,61

Re: Збір підписів для реєстрації громадської організації УАШ

Повідомлення AnonymE »

Здравствуйте, мене звати Бадяк Сергiй Володимирович. Я живу в мiстi Києві. У мене є друзі, які підтримують ідеї громадської організації «Українська Асоціація швідкуберів» і готові стати членами організації під моїм керівництвом.
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти