DaYan vs Cossack Jedi

Обговорення різноманітних моделей кубиків
WhiteAngel
Повідомлень: 2
З нами з: 10 березня 2012, 17:35
Найкращий час: незнаю

DaYan vs Cossack Jedi

Повідомлення WhiteAngel »

Доброго дня.

Хоу купити собі куб і не можу вирішити між DaYan та Cossack Jedi.
Підкажіть будь ласка що краще взяти
Аватар користувача
IchBinEinCuber
2х2х2
Повідомлень: 141
З нами з: 03 березня 2010, 07:35
Найкращий час: 17.56(nl)
Кубик 3x3: DaYan 5 ZhanChi
Звідки: Черкассы, Украина

Re: DaYan vs Cossack Jedi

Повідомлення IchBinEinCuber »

Це дивлячись, який у тебе швидкуберський досвід. Якщо ти початківець - то бери козака, якщо твій час вже менше 30 сек - то тоді вже є сенс брати Даян. Просто діло в тому, що якщо ти з самого початку береш якийсь суперкрутий куб, то це, звичайно, ніштяк, але коли твій результат стає хорошим, (орієнтовно через півроку-рік) то цей суперкрутий куб вже стирається і фактично, ти платиш двічі за той же куб (бо ти,певна річ, купиш ще один). Краще спочатку взяти щось простіше, дешевше, а потім вже брати щось круте. Це, звичайно ж, якщо ти початківець. А якщо твій час уже хороший, то бери Даян, не прогадаєш (мені самому недавно перепало таке щастя, а до того я збирав галімим Рубіксом).
P.S. Таких тем ціла куча, модери будуть незадоволені :(
Ололо! Трололо! Я володар НЛО!
Аватар користувача
an4ernik
3х3х3
Повідомлень: 780
З нами з: 10 жовтня 2010, 18:16
Найкращий час: 8.43 pllskip 9.30 nl
Кубик 3x3: DaYan LingYun v2 /GH
Звідки: Кривой Рог
Контактна інформація:

Re: DaYan vs Cossack Jedi

Повідомлення an4ernik »

Пфф
Онли даян
OH
WhiteAngel
Повідомлень: 2
З нами з: 10 березня 2012, 17:35
Найкращий час: незнаю

Re: DaYan vs Cossack Jedi

Повідомлення WhiteAngel »

Дуже вдячний. Але ціна в них майже однакова. Козак коштує 155 грн. Даян 5 стільки ж.

П.С. Шукав по форуму але не знайшов таку тему. Якщо вже є, то вибачайте і киньте будь ласка посилання
Raikerian
2х2х2
Повідомлень: 166
З нами з: 19 червня 2011, 22:24
Найкращий час: 00:15.69 nl
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Донецк
Контактна інформація:

Re: DaYan vs Cossack Jedi

Повідомлення Raikerian »

IchBinEinCuber писав:Це дивлячись, який у тебе швидкуберський досвід. Якщо ти початківець - то бери козака, якщо твій час вже менше 30 сек - то тоді вже є сенс брати Даян. Просто діло в тому, що якщо ти з самого початку береш якийсь суперкрутий куб, то це, звичайно, ніштяк, але коли твій результат стає хорошим, (орієнтовно через півроку-рік) то цей суперкрутий куб вже стирається і фактично, ти платиш двічі за той же куб (бо ти,певна річ, купиш ще один). Краще спочатку взяти щось простіше, дешевше, а потім вже брати щось круте. Це, звичайно ж, якщо ти початківець. А якщо твій час уже хороший, то бери Даян, не прогадаєш (мені самому недавно перепало таке щастя, а до того я збирав галімим Рубіксом).
P.S. Таких тем ціла куча, модери будуть незадоволені :(

омг) все что ты написал обнуляется т.к. козак даже дороже выходит на пару грн :)


WhiteAngel писав:Дуже вдячний. Але ціна в них майже однакова. Козак коштує 155 грн. Даян 5 стільки ж.

валяется у меня козак, бери лучше даян сразу мой тебе совет)
Колорнейтральщик :)
Аватар користувача
melikyan
2х2х2
Повідомлень: 445
З нами з: 03 квітня 2011, 20:51
Найкращий час: 8.26
Кубик 3x3: DaYan LingYun v2
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: DaYan vs Cossack Jedi

Повідомлення melikyan »

А я всем советую не брать с самого начала даян. Так как учиться нужно на кубах попроще. Это сто процентов. И кто со мной поспорит - тот не чемпион.
И не обязательно козак. Если есть деньги - бери козак. Нет - можно заказать что нибудь типо ГоустХенда или ШенгШоу и вообще много хороших не дорогих кубов до 60 грн.
Аватар користувача
Rom1k
3х3х3
Повідомлень: 781
З нами з: 12 вересня 2010, 20:23
Найкращий час: single - 8.14
Кубик 3x3: Dayan 5
Звідки: Закарпатська обл. м.Хуст

Re: DaYan vs Cossack Jedi

Повідомлення Rom1k »

тю, якшо ти намірений йти до гарних результатів, то бери Даян, він притреться і все таке.(якшо хочеш то можна саб 20 за 2 місяці спокійно робити).да, а так можеш купити собі шось дешевше. іне сприймайте це як антирекламу, але козак - не дуже :-!
Love...its like a Rubiks cube.
Raikerian
2х2х2
Повідомлень: 166
З нами з: 19 червня 2011, 22:24
Найкращий час: 00:15.69 nl
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Донецк
Контактна інформація:

Re: DaYan vs Cossack Jedi

Повідомлення Raikerian »

melikyan писав:А я всем советую не брать с самого начала даян. Так как учиться нужно на кубах попроще. Это сто процентов. И кто со мной поспорит - тот не чемпион.
И не обязательно козак. Если есть деньги - бери козак. Нет - можно заказать что нибудь типо ГоустХенда или ШенгШоу и вообще много хороших не дорогих кубов до 60 грн.

в данном случае шел выбор между козаком и даяном...
Колорнейтральщик :)
Аватар користувача
Doker1996
3х3х3
Повідомлень: 539
З нами з: 05 січня 2011, 18:05
Найкращий час: 11.32
Кубик 3x3: DaYan GuHong
Звідки: Біла Церква, Київська обл.
Контактна інформація:

Re: DaYan vs Cossack Jedi

Повідомлення Doker1996 »

Да, козак, не очень, хотя и им буквально на 2 секунды больше чем даяном собираю, с учетом того что оба кубы притерты!
Но конечно советую даян!
Зображення
Аватар користувача
an4ernik
3х3х3
Повідомлень: 780
З нами з: 10 жовтня 2010, 18:16
Найкращий час: 8.43 pllskip 9.30 nl
Кубик 3x3: DaYan LingYun v2 /GH
Звідки: Кривой Рог
Контактна інформація:

Re: DaYan vs Cossack Jedi

Повідомлення an4ernik »

Купи Хешу за 10 грн, я им до 20 с лишним сек точно доходил
OH
Відповісти