ЧТО ТАКОЕ САБ?!

В цьому розділі задавайте будь-які питання стосовно кубика Рубіка
Відповісти
Vampire
2х2х2
Повідомлень: 122
З нами з: 12 червня 2011, 21:40
Найкращий час: 12.55
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Киев
Контактна інформація:

ЧТО ТАКОЕ САБ?!

Повідомлення Vampire »

Хелп,я не знаю что такое саб(саб 5,саб12,и тд).
И давайте сюда писать определение по спидкубингу)
Зображення
Аватар користувача
Rom1k
3х3х3
Повідомлень: 781
З нами з: 12 вересня 2010, 20:23
Найкращий час: single - 8.14
Кубик 3x3: Dayan 5
Звідки: Закарпатська обл. м.Хуст

Re: ЧТО ТАКОЕ САБ?!

Повідомлення Rom1k »

саб це коли складаєш швидше за сабХ...тобто саб 25 - це швидше 25 секунд.
а я взагалі пропонував зробити інформбюро, писав Ромі в Лс декілька разів, але відповіді не дочекався...
Ось:
Інформбюро

Відправлено на: 04 червня 2011, 10:22
Rom1k
Привіт)
у мене зявилася ідея, щодо створення сабжу, на нашому сайті?
як тобі така ідейка..просто відправляти всіх новачків туди, та й просто коли когось щось цікавить писати туди.
п.с. я можу допомогти відповідати.

Ось що я мав на увазі.Створити чи тему на форумі, чи підфорум - Інформбюро.Спочатку залити туди всі визначення, як на російському форумі.А потім вибрати людину яка біде відповідати на питання вже іншого плану.(який куб краще?, коли переходити на Фрідріх?,киньте відео відео по механічні зборці Шенгшоу 4х4х4?).На роль людини яка буде відповідати можу запропонувати себе.Якщо ця ідея підтримується, починаю робити тему, у яку вже заллю найчастіше вживанішу інформацію.
Love...its like a Rubiks cube.
ANDROID
2х2х2
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2011, 17:25
Найкращий час: 28.24
Кубик 3x3: А-5
Звідки: Апостолове
Контактна інформація:

Re: ЧТО ТАКОЕ САБ?!

Повідомлення ANDROID »

На роль людини яка буде відповідати можу запропонувати себе.


і я хочу!!!
Аватар користувача
Nakajima
3х3х3
Повідомлень: 839
З нами з: 18 квітня 2010, 01:46
Найкращий час: 00:09.02
Кубик 3x3: Lubix ZhanChi
Звідки: Київська обл. смт. Гостомель
Контактна інформація:

Re: ЧТО ТАКОЕ САБ?!

Повідомлення Nakajima »

На рахунок певної людини яка буде відповідати це погана ідея. Краще коли буде відповідати той хто знає і той хто є в он-лайні. Це тій людини, що потрібно тут сутками сидіти і відповідати?
ANDROID
2х2х2
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2011, 17:25
Найкращий час: 28.24
Кубик 3x3: А-5
Звідки: Апостолове
Контактна інформація:

Re: ЧТО ТАКОЕ САБ?!

Повідомлення ANDROID »

нє ну ччого сутками я на форум приблизно заходю 20-30 разів на дому !іноді можу сидіти по 2-3 години коли немає що робити!
Vampire
2х2х2
Повідомлень: 122
З нами з: 12 червня 2011, 21:40
Найкращий час: 12.55
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: ЧТО ТАКОЕ САБ?!

Повідомлення Vampire »

Код: Виділити все

На рахунок певної людини яка буде відповідати це погана ідея. Краще коли буде відповідати той хто знає і той хто є в он-лайні. Це тій людини, що потрібно тут сутками сидіти і відповідати?

Согласен)
Зображення
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЧТО ТАКОЕ САБ?!

Повідомлення wcaroman »

Романе, вибачай, що не відповів вчасно.. були справи)
взагалі-то треба створити FAQ (найчастіші питання) і зібрати туди всю корисну інформацію, але там треба зібрати лише головне. туди не можна запхати питання типу "який куб кращий?" або "як зібратися шенгшоу якщо він розлетівся?". треба лише основні питання стосовно швидкубінгу взагалі. наприклад, "чим потрібно змащувати куби?", "де купити КР?", "які є найшвидші методики?" "хто відповідає за фіксацію результатів?". але звісно щоб цей список не був нескінченним, бо тоді новачку просто набридне це читати після перших 30 питань)
і до речі, назначити одну людину це неможливо) бо вона не знає відповідей на всі питання)
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Відповісти