Paypal-проблеми з кредиткою

Якщо Ви хочете купити кубик, але не знаєте де, тоді Вам сюди
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Paypal-проблеми з кредиткою

Повідомлення wcaroman »

Baro писав:для приєднання не потрібні гроші на картці
невірне судження
Полтавчанин писав:Може я не скрізь обшастав на цьому сайті, тому звиняйте, але проблемка: в мене картка є Укргазбанку через яку я отримую стипендію. На ній написано Віза Електрон. На пейпалі я зарегався та картку привязав до свого акаунту на пейпал, але пітвердити не вийшло. Воно мені видає "подключите карту чтобі пройти проверку". так ось: потрібно щоб на рахунку обовязково були долари чи за курсом автоматично все зніме, Чи так нізя щоб на рахунку були і гривні і доляри одночасно?
Я звісно не знаю як в Укргазбанку, але в Приватбанку стипендіальні картки Віза Електрон можна було використовувати для оплати в мережі інтернет, в тому числі через ПейПел. Щоб пройти перевірку, необхідно щось там кляцнути на сайті ПейПел, потім з твого рахунку знімуть невеличку суму (десь до $3), і ти повинен десь подивитись яку саме суму було знято (або прийде смс, або в онлайн-системі, якщо така є, або просто поцікавитись в банку, стосовно останніх операцій на рахунку). Ця сума і буде кодом перевірки, який необхідно ввести далі на сайті ПейПел. Потім ці трансферні гроші повертають.

Віза перераховує валюту за своїм курсом, то ж не обов’язково мати картку саме в доларах.

Картка може бути тільки в одній валюті.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Paypal-проблеми з кредиткою

Повідомлення ArbAlet69 »

Зараз (особисто в мене) картка приват банку на стипендію не підходить (маестро без ссв2 кода)
Зображення
Зображення
Полтавчанин
Повідомлень: 5
З нами з: 24 вересня 2011, 14:32

Re: Paypal-проблеми з кредиткою

Повідомлення Полтавчанин »

Дякую за відповіді. я все вияснив. Полтавська філія Укргазбанку не надає такої послуги. Не рекомендую з ним мати справу. Мій університет мене насильно перевів на Укргазбанк.
Відповісти