Де купити в Запоріжжі

Якщо Ви хочете купити кубик, але не знаєте де, тоді Вам сюди
Відповісти
Богдан
Повідомлень: 5
З нами з: 19 травня 2010, 18:22
Найкращий час: 1.27

Де купити в Запоріжжі

Повідомлення Богдан »

Інфа для тих, хто за якимось збігом обставин захопився кубіком, і при цьому проживає в Запоріжжі, бо пошарки в контакті подібну верогідність просто відкидають. Тим не менш:

На проспекті Леніна (колиж він стане проспектом неЛеніна?), біля України, в одноіменному магазині іграшок продається куб з rubiks.com, якщо не помиляюсь, "Rubiks Icon Cube", ціною 165 грн. Отакий самий на сайті коштує 15,99 у.о. Тобто переплата близько 30-35 грн., але за великою перевагою, що зветься "прямо зараз", і чекати доставки зовсім не потрібно.
http://www.rubiks.com/Shop/Products/Rub ... 0Cube.aspx

Там само продаються 2х2 Mini Cube за 90 грн. (ціна на сайті - 6,99 у.о. - переплата та сама 30-35 грн.)
Там само продаються Rubic's 3х3 Cube Keychain (брелока) за 100 грн. (ціна на сайті - 6,99 - переплата 40-45 грн.)
Там само маємо змійку Рубіка (мініатюрну) "Rubic's Twist Limited Puzzle", ціну не пам'ятаю.

Хто хоче просто навчитись крутити кубіка - на малому ринку нонейми за 20-25 грн., які можна купити вмене (нові) за 10-15 грн. (без націнки). Крутяться вони для результату 1,00 - 2,00 хв. нормально, але не довго (я беру одразу по 3-4 шт.) - вистачає одного кубіка на тиждень, максимум на два.

П.С.: Хочеться ІМХО досвідчиних куберів, чи нормальні ціни, і що з цього варто купувати, і нащо купувати =) дяк.
Аватар користувача
Baro
2х2х2
Повідомлень: 466
З нами з: 17 жовтня 2009, 10:23
Найкращий час: Все по переду
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Миколаїв
Контактна інформація:

Re: Де купити в Запоріжжі

Повідомлення Baro »

с этого НИЧЕГО не нужно покупать!
если кубик нужно, закажи у тех кто по украине продает , и почтой тебе отправят, или в тему Заказываем с popbuying.com
а о рубиксах забудь лучше) но если есть лишние деньги можешь купить
...лучше быть мёртвым, чем вторым...

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Де купити в Запоріжжі

Повідомлення wcaroman »

ну я рубиксом до sub-20 из 100 попыток дошёл за год наверное.
если бы не купил шенген и продолжал рубиксом, то думаю sub-15 было бы, а вот дальше - фиг. сугубо имхо, потому как решают руки и моск, а не кубик.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
Baro
2х2х2
Повідомлень: 466
З нами з: 17 жовтня 2009, 10:23
Найкращий час: Все по переду
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Миколаїв
Контактна інформація:

Re: Де купити в Запоріжжі

Повідомлення Baro »

я тоже рубиксом начинал, за 160 брал. Конечно можно дойти до 20 без проблем, но если собрался он покупать кубик, то сразу пусть нормальный берет. Все равно рано или поздно будет менят кубик, если не забросит.
Я купил рубикс лишь потому что не было других вариантов, и тогда так просто не можно было в Украине купить как сейчас)
...лучше быть мёртвым, чем вторым...

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Богдан
Повідомлень: 5
З нами з: 19 травня 2010, 18:22
Найкращий час: 1.27

Re: Де купити в Запоріжжі

Повідомлення Богдан »

с этого НИЧЕГО не нужно покупать!

Ось це мене і цікавило - порада більш досвідчиного кубіра. Дяк.
ну я рубиксом до sub-20 из 100 попыток дошёл за год наверное.

Все равно рано или поздно будет менят кубик, если не забросит.

Ось це теж важливо. Якщо не закину. Тому, що:
1. Кубом я не фанатію, просто кручу задля розваги, але при цьому розумію, що те що кручу зараз вже гальмує (бо можу швидше), і...
2. Результат 30 сек. для мене просто "фантастіш!", але швидше збирати не бачу сенсу (хоча місяць тому вважав що 1,00 - 1,30 недосягаємо, а про 30 сек. і думати боявся). Тому, коли буду відчувати що гальмує це, замовлю в інтернеті.
3. Скоро в лікарню лягати на операцію, там чимсь маю займатись, і замовляти куба в інтернеті, та чекати доки він прийде теж не хочу, тому куплю в будьякому разі.

П.С.: Маємо різні рівні зацікавленості. Для мене кубік - просто розвага. Хоча...
П.С.2: Перечитаю це повідомлення через 3-6 місяців, і скажу, чи був правий.
Аватар користувача
Baro
2х2х2
Повідомлень: 466
З нами з: 17 жовтня 2009, 10:23
Найкращий час: Все по переду
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Миколаїв
Контактна інформація:

Re: Де купити в Запоріжжі

Повідомлення Baro »

при желании собирать за неделю можно очень бысторо. знаю с примера. Я дал знакомому кубик и методику для начинающих, чераз 4 дня он собрал мне за 1:02.хх а среднее 1:10.хх
а подождать неделю не так уж и много.
...лучше быть мёртвым, чем вторым...

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
77SERG77
2х2х2
Повідомлень: 243
З нами з: 09 грудня 2009, 20:40
Звідки: Днепропетровск

Re: Де купити в Запоріжжі

Повідомлення 77SERG77 »

Богдан писав:продається куб з rubiks.com, якщо не помиляюсь, "Rubiks Icon Cube", ціною 165 грн. Отакий самий на
http://www.rubiks.com/Shop/Products/Rub ... 0Cube.aspx

Что то я не понял, в чем прикол этого кубика? Все цвета одинаковые что ли ?
*KUBIK* [:-} *KUBIK*
rev1ver
3х3х3
Повідомлень: 804
З нами з: 18 грудня 2009, 18:31
Найкращий час: 9.61
Звідки: Донецк

Re: Де купити в Запоріжжі

Повідомлення rev1ver »

не, все цвета - разные оттенки черного, поэтому сложнее сориентироваться :)
2 Богдан, знаешь, когда будешь собирать за 30 секунд тебе покажется смешным твоя фраза типа "быстрее нету смысла") тебе захочется еще быстрее, и еще быстрее:) вот увидишь:)
Зображення
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Де купити в Запоріжжі

Повідомлення wcaroman »

имхо rubiks.com и v-cubes.com лишены фантазии, если выставляют на продажу такой отстой как кубы с одинаковыми наклейками или в-кубовский 7-цветный куб (у них сайт не пашет, так бы показал) =\
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
pasha
3х3х3
Повідомлень: 640
З нами з: 12 лютого 2010, 15:45
Найкращий час: 8,38
Звідки: Кам'янець-Подільський
Контактна інформація:

Re: Де купити в Запоріжжі

Повідомлення pasha »

rev1ver писав:не, все цвета - разные оттенки черного, поэтому сложнее сориентироваться :)
2 Богдан, знаешь, когда будешь собирать за 30 секунд тебе покажется смешным твоя фраза типа "быстрее нету смысла") тебе захочется еще быстрее, и еще быстрее:) вот увидишь:)

це точно :) , по собі знаю
Відповісти