Сторінка 1 з 2

Square-1

Додано: 11 липня 2011, 23:39
dezzmont
Добрый вечер всем. Вот купил недавно головломку, оооочень пноравилась, тяжелее 3х3х3 показалась мне) Вот я не пойму как со старта собирать быстро. Есть ,где-нибудь, примеры скоростных сборок, а именно видео туторы ? :)

Re: Square-1

Додано: 12 липня 2011, 11:43
Mitresko
на форуме є тема з туторіалами і методикою, тиц

Re: Square-1

Додано: 15 липня 2011, 22:59
ky6uk_ry6uk
для швидкісного соберання нада вивчити 90 формул

Re: Square-1

Додано: 30 травня 2012, 08:51
wcaroman
С точки зрения теории, у этих случаев одинаковая вероятность выпадения (независимо от положения рёбер в другом слое)?
Зображення и Зображення

А у этих?
Зображення и Зображення

Я так понимаю, что в первом случае при вращении слоя, выпадают 4 разных перемещения, т.е. эти случаи самые частые, а во втором случае при вращении слоя перемещение не меняется, т.е. эти случаи самые редкие. Я прав?

Re: Square-1

Додано: 31 травня 2012, 18:55
IchBinEinCuber
Виходить, що в першій ситуації вірогідність однакова, оскільки для кожного випадку (в першій ситуації) є ще 3, які до нього приводяться поворотом грані. В другій ситуації вірогідність не однакова, оскільки для першого випадку є лише одна ситуація, яка приводиться до неї, а у скіпу є аж три таких. Найменший шанс випадіння у нижнього лівого, оскільки у нього є 2 різних положення проти 4 у всіх інших.

Re: Square-1

Додано: 31 травня 2012, 19:18
Artificial
Лунёв, ты не о том.

Re: Square-1

Додано: 01 червня 2012, 00:12
wcaroman
IchBinEinCuber писав:Виходить, що в першій ситуації вірогідність однакова, оскільки для кожного випадку (в першій ситуації) є ще 3, які до нього приводяться поворотом грані.
з цим згоден.
IchBinEinCuber писав:В другій ситуації вірогідність не однакова, оскільки для першого випадку є лише одна ситуація, яка приводиться до неї, а у скіпу є аж три таких. Найменший шанс випадіння у нижнього лівого, оскільки у нього є 2 різних положення проти 4 у всіх інших.
а оце не зрозумів... адже нижній лівий при обертанні не змінює переміщення, так само як і скіп. тобто існує лише один тип переміщення (в даному випадку за часовою стрілкою). а у скіпі їх (переміщень) просто нема.

до речі: http://speedcubing.su/index.php?topic=236.0

Re: Square-1

Додано: 01 червня 2012, 10:17
IchBinEinCuber
wcaroman писав:а оце не зрозумів... адже нижній лівий при обертанні не змінює переміщення, так само як і скіп. тобто існує лише один тип переміщення (в даному випадку за часовою стрілкою). а у скіпі їх (переміщень) просто нема.

Якраз-то при обертанні переміщення змінюється, але відносно всієї головоломки, а відносно грані переміщення не змінюється у всіх випадках. Якщо взяти нижній лівий випадок, то, грубо кажучи, після руху U ребра стануть на свої місця, а кути перемістяться на одну позицію вліво, тобто, треба переміщати вже кути. До речі, я помилився, кажучи, що у нижнього лівого є всього 1 випадок, який до нього приводиться, бо після руху U2 вже потрібно буде переміщати ребра проти годинникової стрілки і кути по діагоналям. З рухом U' також подібна ситуація. Зі скіпом аналогічні міркування: після руху U ребра і кути перемістяться на одну позицію вліво, і нам буде потрібно і ребра, і кути переміщати проти годинникової стрілки і тд. Виходить, що з урахуванням моєї помилки у другій ситуації вірогідність випадіння випадків однакова :-]

Re: Square-1

Додано: 23 липня 2012, 19:28
wcaroman
Якщо збирати в другому етапі не будь-який верхній шар, а той, який має там бути, є можливість уникнути двох паритетів в кінці розв’язанні =)
Як на мене, це дає неабияку перевагу у розпізнаванні останнього етапу, тому що з 3 можливих паритетів випадає лише 1, і такий, який можна визначити за формою, тобто без довертань верхнього чи нижнього шару.

Re: Square-1

Додано: 24 липня 2012, 14:01
IchBinEinCuber
Я збираю по відео РБ, але в передостанньому етапі (орієнтація ребер) я правильно орієнтую нижній шар (тобто, зразу ставлю ребро на своє місце), потім за верхнім я визначаю, крутити паритет, чи ні...