Швидкубінг - український термін?

Якщо Ви не знаєте куди писати...

Швидкубінг vs Спідкубінг

Швидкубінг
20
67%
Спідкубінг
10
33%
 
Всього голосів: 30

forthe
3х3х3
Повідомлень: 749
З нами з: 16 вересня 2009, 13:32
Найкращий час: 3х3х3 sub22
Кубик 3x3: DY2GH
Звідки: Донецк
Контактна інформація:

Re: Швидкубінг - український термін?

Повідомлення forthe »

скрамбл - загадкова мiшанина
Аватар користувача
Flaky
2х2х2
Повідомлень: 352
З нами з: 22 червня 2010, 12:49
Найкращий час: 15.78
Звідки: Енакиево, Донецкая обл. Украина
Контактна інформація:

Re: Швидкубінг - український термін?

Повідомлення Flaky »

проста нафиг спорить из-за этго? Давайте лудче спорить какой хват лудче) я за боковой!
Макс
2х2х2
Повідомлень: 308
З нами з: 06 березня 2010, 16:08
Найкращий час: 10.40 nl

Re: Швидкубінг - український термін?

Повідомлення Макс »

Flaky, ти напиши це Феліксу, він точно тебе підтримає :-D Проти верхнього ф2л не попреш, пари розглядати краще набагато, алгоритмів більше.


А по темі, не головне слово, головне зміст)
Single/Avg 5/Avg 12/Avg 100
3x3 - 10.40/ 13.63/14.79 /16.11
Аватар користувача
pasha
3х3х3
Повідомлень: 640
З нами з: 12 лютого 2010, 15:45
Найкращий час: 8,38
Звідки: Кам'янець-Подільський
Контактна інформація:

Re: Швидкубінг - український термін?

Повідомлення pasha »

підведу висновок: ні до чого однозначного ми не дійшли. кожна сторона і досі стоїть на своєму. є люди, яким не подобається термін "швидкубінг",а є ті, яким воно довподоби. можна вчивати україномовний і англомовний варіант, залежно від бажання. замість того,щоб молоти воду в ступі, покращуємо час і беремо курс на побиття світових рекордів.
здається все,якщо ні- виправляєм, доповнюєм.
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Швидкубінг - український термін?

Повідомлення inquisitor »

Буде кров)

давайте референдум і всьо тут, інакше ніяких домовлеостей не буде, як люди схочуть то буде спідкубінг в шапці, як нє то буде швидкубінг, у будьякому разі адміни мають владу все фальсифікувати під свій манер тому не хвилюйтесь від вас нічого не залежитеми)))))
і справді ну у кожного є своє мета і мрія, і не варто якось переінакшувати слова, головне знати пів кобзаря на зубок(це жарт, для східних колег, уточнюю оразу, були прицеденти) і любити маму, а все інше прийде з часом.

Саша, у мене нажаль інтенсив по фермі- і латтінжерівськіх рідинах))) тому у мене не вийде ніяк)
shehurin
Повідомлень: 22
З нами з: 25 січня 2011, 20:38
Найкращий час: не знаю

Re: Швидкубінг - український термін?

Повідомлення shehurin »

Интересно получается. cubemaster написал то же, о чем я вам твердил всю тему. С ним вы спорить не стали (да, Паша?), и придираться к его словам тоже не захотели.

pasha писав:підведу висновок: ні до чого однозначного ми не дійшли.

Не надо никаких "высновков". Слово написано НЕправильно. Тут "высновков" не нужно, это аксиома, это сущность языка. Никто не запрещает вам придумывать и употреблять свои слова, у нас свободная страна. Пиши как тебе нравится, Паша, но если не знаешь правил родного языка, то лучше не лезь. Я уважаю твой выбор, но без реальных доказательств своей правоты (а не аргументов в стиле "у тебя мало сообщений на форуме") соваться в тему тебе не стоило. На самом деле, если бы создавалась альтернатива слову "спидкубинг" в украинском языке, она звучала бы не "швидкубинг", а "швидкокубинг", т.к. тут должна стоять гласная "о", которая соединяет два разных слова, а точнее корня. Открывайте учебники, читайте правила, если кто-то не верит.
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Швидкубінг - український термін?

Повідомлення wcaroman »

а что ты забыл на форуме спидкуберов, если ты не знаешь своего лучшего времени?
у тебя есть кубик?
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
Wagner
2х2х2
Повідомлень: 155
З нами з: 25 червня 2010, 21:15
Найкращий час: 10.04
Кубик 3x3: DaYaN ZhanChi
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Швидкубінг - український термін?

Повідомлення Wagner »

shehurin писав: "швидкокубинг", т.к. тут должна стоять гласная "о", которая соединяет два разных слова, а точнее корня. Открывайте учебники, читайте правила, если кто-то не верит.


Читай:

Український Правопис писав:Складні слова можуть утворюватися без сполучного звука – шляхом безпосереднього приєднання основи до основи.


Якшо ми використовуємо слово швидко, то його корінь - швид.
rev1ver
3х3х3
Повідомлень: 804
З нами з: 18 грудня 2009, 18:31
Найкращий час: 9.61
Звідки: Донецк

Re: Швидкубінг - український термін?

Повідомлення rev1ver »

чувак, буть проще, и люди к тебе потянутся :)
Зображення
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Швидкубінг - український термін?

Повідомлення inquisitor »

Варнінг(імені нажаль не знаю) ти не вгадав з правилом)
швидко слово без закінчення, це ціла основа, а твоє правило для словотвору шляхом складання основ, тому саме це правило і підтрерджує слова про "швидкокубінг".
Але інше трошки менш уживане про складання скорочених слів, хоча тут під питанням чи саме той випадок, але це точно не складання основ.
Не люблю неточностей) та і чомусь мені здається що і корінь там не "швид", а як мінімум "швидк", хоча на рахунок морфологічного розбору точно не скажу, аж надто давно то було.

shehurin припустимо що слово швидкубінг за сучаними правилами є невірним, я правильно розумію, що шановний опонент пропагує ганебність назви такого шляхетного виду спорту граматично не вірним словом?
Закрито