Совместный PixelArt-проект из кубиков

Якщо Ви не знаєте куди писати...
Аватар користувача
borisenko
2х2х2
Повідомлень: 256
З нами з: 17 вересня 2009, 22:26
Найкращий час: стремится к бесконеч
Звідки: к-рах
Контактна інформація:

Re: Совместный PixelArt-проект из кубиков

Повідомлення borisenko »

Я достану столько кубов, сколько будет необходимо.
По крайней мере сделаю все возможное для того, чтобы у нас были кубы в необходимом кол-ве.
Думаю, что размер картины нужно принять не исходя из наличия кубов, а основываясь на физических возможностях команды выполняющей проект.
На встрече посчитаем и решим. Говорю сразу - труд титанический. Проект не должен остановится из-за того, что кто-то устал или кому-то надоело.
Детали плана не нужны в инете (на форуме), думаю, будет лучше их обсуждать на встрече.
Кстати, идея 2012 очень хороша.
Зображення Да пребудет с Нами сила интеллекта
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Совместный PixelArt-проект из кубиков

Повідомлення inquisitor »

По перше, за шо параболічна прогресія?))) вперше про таке чую.

А от про маштаби роботи, всі ж розуміють шо реально спочатку треба розбити фільм на кілька частин і в межах кожної з частин виділити ті кадри які схожі між собою, а не тільки шо підряд їдуть, там же можуть бути деяки переключання між сценами тому треба для економії часу зробити всі сцени на одному фоні потім на іншому і тільки потім їх компонувати, тому я типу пропоную не під час зустрічей оцифровцвати мультик а строго зарання це робити, для економії часу наших титанів.
І я сподіваюсь прийняти участь у цьому, але у мене запара з навчанням так шо не сильно беріть мене до уваги
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Совместный PixelArt-проект из кубиков

Повідомлення ArbAlet69 »

wcaroman писав:1000 кубов = 40 в ширину, 25 в высоту
разрешение: 120*75

что скажете?

Розмір полотна буде 2,28 на 1,42 метра і ще без врахування проміжків між кубами.
При таких розмірах буде важко дістатися середини і працювати одночасно гуртом, будемо один одному заважати.

По-друге - в нас є обмеження по висоті, якщо ми камеру причепимо на стелю щоб вона охопила весь простір,хто на кнопочку натискати буде? Фея))?

По-третє я рекомендую реалізувати лише частину про футбол (це не дивлячись на те що я не люблю футбол) бо це буде дуже доречно і ми будемо символом)

Ось я найшов, може якось попросити цього тіпчика поділитися))
Зображення
Зображення
rev1ver
3х3х3
Повідомлень: 804
З нами з: 18 грудня 2009, 18:31
Найкращий час: 9.61
Звідки: Донецк

Re: Совместный PixelArt-проект из кубиков

Повідомлення rev1ver »

я уже просил - он морозится)
Зображення
Аватар користувача
mouse
3х3х3
Повідомлень: 551
З нами з: 22 серпня 2009, 22:42
Найкращий час: sub30
Контактна інформація:

Re: Совместный PixelArt-проект из кубиков

Повідомлення mouse »

ArbAlet69 писав: По-друге - в нас є обмеження по висоті, якщо ми камеру причепимо на стелю щоб вона охопила весь простір,хто на кнопочку натискати буде? Фея))?


есть крутая зеркалка с пультом ДУ. И вроде валялся USB-удлинитель 5 метров, можно будет спустить его с небес в ноут и сразу оценивать качество.
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: Совместный PixelArt-проект из кубиков

Повідомлення Artificial »

ArbAlet69 писав:Розмір полотна буде 2,28 на 1,42 метра і ще без врахування проміжків між кубами.
При таких розмірах буде важко дістатися середини і працювати одночасно гуртом, будемо один одному заважати.

Я думаю, что надо заготовить рамку, в которую вставлять кубы можно было бы. Чтоб внутри нее были клетки.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
Аватар користувача
Tesseract
Модератор
Повідомлень: 552
З нами з: 14 серпня 2009, 19:46
Найкращий час: 3x:24.**/32.17/32.73
Звідки: Киев

Re: Совместный PixelArt-проект из кубиков

Повідомлення Tesseract »

Вчера поробовал забавы ради отконвертить один небольшой фрагмент мульта.
  • В общем, процесс извлечения анимационного фрагмента из видео по кадрам - автоматизируется, АдобеПремьер сам умеет наклепать картинок из куска видео.
  • Процесс конвертации каждой картинки в палитру Кубиков - в общем-то тоже можно почти автоматизировать. Программка для швейной машинки, которую предлагал mouse для этого, к сожалению, не годится. Но зато я прекрасно справлюсь Фотошопом, и применительно для этого записью Макросов. Еще немножко и я окончательно разберусь с правильным формированием последовательности Actions - в общем, эта задача лежит на мне.
  • Процесс формирования окончательного набора скриншотов паттернов - тоже вписывается в предидущий шаг.
Как-нибудь выложу более-менее смотрибельный результат этих трудов - запихну фрагмент анимации, например, в GIF. Попробую сделать оба предлагаемых варианта разрешения картинки: на 1000 Кубов (40 на 25 кубов = 120 x 75 пикселей), и на 300 Кубов (20 на 15 кубов = 60 x 45 пикселей).

В любом случае, и хочу повторить слова mouse`a: работа над графикой всегда будет опережать по времени работу над складыванием паттернов и фиксацией на фото. Так что лучше думайте как "автоматизировать" именно эти процессы )
Аватар користувача
Mitresko
2х2х2
Повідомлень: 476
З нами з: 01 квітня 2010, 23:33
Найкращий час: 24.6
Кубик 3x3: DaYan II GuHong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Совместный PixelArt-проект из кубиков

Повідомлення Mitresko »

Будемо працювати попарно, хтось слідкувати за порядком кадрів, хтось - за розміщення кубів, і тд. Я пропоную в день робити по 6-7 кадрів( по можливості) що мають схожі елементи, про це вже вище писалось, якщо так, то може цифра збільшиться до 20 кадрів хз, але коли ми будемо фоткати то треба вказувати номер кадру.
Зображення
Аватар користувача
borisenko
2х2х2
Повідомлень: 256
З нами з: 17 вересня 2009, 22:26
Найкращий час: стремится к бесконеч
Звідки: к-рах
Контактна інформація:

Re: Совместный PixelArt-проект из кубиков

Повідомлення borisenko »

а тем временем


500 кубов
можно больше, это не сложно
вопрос с цветом решил
на создание 41-го кадра + монтаж эскиза, ушло три часа
везу кубы
милости прошу к участию в проекте
Зображення Да пребудет с Нами сила интеллекта
forthe
3х3х3
Повідомлень: 749
З нами з: 16 вересня 2009, 13:32
Найкращий час: 3х3х3 sub22
Кубик 3x3: DY2GH
Звідки: Донецк
Контактна інформація:

Re: Совместный PixelArt-проект из кубиков

Повідомлення forthe »

анбиливбл!
Відповісти