Оффтопик

Якщо Ви не знаєте куди писати...
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: [Обсуждение куба] Cossack Jedi

Повідомлення inquisitor »

Мені всеодно скільки він коштує, я не захищаю його, але ти гарно виділяєш інформацію повністю ігноруючи фон, який явно трошки не нейтральний))
От тільки я не розумію адекватності цієї теми, мені здається що люди які на цьому форумі навіть не подумають брати шось крім даяна, надто сильно розкручино його, значить тема не має сенсу, бо вона провокативна, з іншої сторони просто говорити і оцінювати модель справа хороша не сперечаюсь. але тим не менш безглузда справа, а доводи мені просто цікаво, чи інші просто дитячі, враховуючи на скільки повно автор відписався про цю модель.
Аватар користувача
an4ernik
3х3х3
Повідомлень: 780
З нами з: 10 жовтня 2010, 18:16
Найкращий час: 8.43 pllskip 9.30 nl
Кубик 3x3: DaYan LingYun v2 /GH
Звідки: Кривой Рог
Контактна інформація:

Re: [Обсуждение куба] Cossack Jedi

Повідомлення an4ernik »

Даян при чем? Я бы с удовольствием взял хаян мемори, если бы была возможность взять его хотя бы по цене даяна.
Как я понял, вы основываетесь на том, что раз вы начинали с плохих кубов, то и все должны? Это как-то не правильно что ли. С даяна отлично можно начинать сразу, а платить большие деньги за плохой куб для того, чтоб через месяц купить даян - это абсурд, вам не кажется?
OH
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: [Обсуждение куба] Cossack Jedi

Повідомлення inquisitor »

Здається, я ж не це писав, повір мені не шкода шо у вас не було рубіксів) навіть цікаво трошки, у кожного свій тернисьтий шлях. Просто козак не орієнтований на швидкубера, всі інші деталі в приват, чесно з радістю поговрю)
Аватар користувача
Nakajima
3х3х3
Повідомлень: 839
З нами з: 18 квітня 2010, 01:46
Найкращий час: 00:09.02
Кубик 3x3: Lubix ZhanChi
Звідки: Київська обл. смт. Гостомель
Контактна інформація:

Re: [Обсуждение куба] Cossack Jedi

Повідомлення Nakajima »

an4ernik, якщо ти так захопився критикою цін кубів, то можеш створити тему про Хаян меморі і крити матом його ціну :) Я розмову підтримаю ;)
Аватар користувача
an4ernik
3х3х3
Повідомлень: 780
З нами з: 10 жовтня 2010, 18:16
Найкращий час: 8.43 pllskip 9.30 nl
Кубик 3x3: DaYan LingYun v2 /GH
Звідки: Кривой Рог
Контактна інформація:

Re: [Обсуждение куба] Cossack Jedi

Повідомлення an4ernik »

Смысла нет. хаян мемори - это не козак джедай, согласись.
OH
Аватар користувача
Nakajima
3х3х3
Повідомлень: 839
З нами з: 18 квітня 2010, 01:46
Найкращий час: 00:09.02
Кубик 3x3: Lubix ZhanChi
Звідки: Київська обл. смт. Гостомель
Контактна інформація:

Re: [Обсуждение куба] Cossack Jedi

Повідомлення Nakajima »

Згоден. Але він дорожчий навіть чим Любікс гухонг, хоча любікс на 2 голови вище Хаяна
Аватар користувача
an4ernik
3х3х3
Повідомлень: 780
З нами з: 10 жовтня 2010, 18:16
Найкращий час: 8.43 pllskip 9.30 nl
Кубик 3x3: DaYan LingYun v2 /GH
Звідки: Кривой Рог
Контактна інформація:

Re: [Обсуждение куба] Cossack Jedi

Повідомлення an4ernik »

Ну в случае хаяна просто нет выбора. А в случае козака есть. Можно купить на лайтеке за 60, а можно на мозгусе за 150.
Так что замечание в сторону хаяна тут не уместно.
OH
Аватар користувача
dezzmont
2х2х2
Повідомлень: 140
З нами з: 22 травня 2011, 22:39
Найкращий час: 17.38
Кубик 3x3: Lubix Fusion
Звідки: Луганск
Контактна інформація:

Re: Оффтопик

Повідомлення dezzmont »

ArbAlet69 писав:
Nakajima писав:Хіба не гарно?
http://twoday.tuwien.ac.at/static/thewu ... negger.jpg

да причому це, на старості всі страшні. а от те що в нього три інсульти, почки, печінка і зір убитий, о це факт.


Ну вот это все от приема всякой химии. И вы Шварца в пример не берите. У него пропорции идеальные, мне самому нравятся. Я имел ввиду таких людей как Колман Рони, Катлер. Вы ИХ ВИДЕЛИ ???? это же жуть просто.....по сравнению с ними Железный Арни просто дрыщь
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: [Обсуждение куба] Cossack Jedi

Повідомлення ArbAlet69 »

розкажу секрет, посилання яке ти дав це не козак (можливо копія чи схожий, але не він, козак дорожчий)
Козак дійсно хороший куб для новачків, томущо він довговічніший і надійніший за даян. Всі новачки купують даян і затягують його до упора, таким чином від швидко стирається, а кути ріже гірше ніж даян.
Чомусь всі ігнорують той факт, що купуючи на мозгусі ви уникаєте можливості отримати шматок куба на від міну від китайської пошти + ваша посилка не буде 2 місяці висіти в космосі. Прийшов, подивився, купив. Не треба чекати. Також якщо ви берете на подарунок, упаковки зажди ціла і має товарний вигляд. Також торговельною діяльністю в Україні не просто займатися. Як ви думає скільки коштує аренда в самому центрі міста? А чому ніхто не згадав про податки, ви що думаєте що товар безкоштовно ввозиться? Треба щось заробити.

Якщо ви всі такі розумні, чого ви всю техніку з-за кордону не замовляєте? в нас же дорожче! Просто Рома сказав де взяти, і всі такі розумні лайтек лайтек! Мені він особисто недовподоби, я принципово все на мозгусі купую.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
ursa
1х1х1
Повідомлень: 74
З нами з: 08 березня 2011, 23:32
Найкращий час: 0:33.00
Кубик 3x3: DaYan ZhanChi
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Re: [Обсуждение куба] Cossack Jedi

Повідомлення ursa »

Тоже расскажу секрет ;)

Брал недавно на призы (был проект у нас с кубиками слегка связан) пять этих самых А-2 кубов (по именно "не той" ссылке).
Сравнивал эти кубы со своим старым "Джедаем"...
Отличия нашёл лишь в коробочке, фирменной наклейке и... новых наклейках на заказанных и облупленных на моём :)
Keep smiling! Keep racing! :)
Відповісти