Оффтопик

Якщо Ви не знаєте куди писати...
Аватар користувача
Daner
2х2х2
Повідомлень: 165
З нами з: 05 липня 2011, 22:13
Найкращий час: 14.81
Кубик 3x3: DaYan II LubixFusion
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Оффтопик

Повідомлення Daner »

MediaPortal писав:
Daner писав:та вам не всеравно на каком он домене сайт склепал? работает?работает!! ну и все..тю какая разница..главное что сделал и он робочий

А я не уверен что его сделал он. Поэтому прошу его убедить меня в этом поставив копирайт.


ето тебе так важно? та даже есди и так, хотя я в етом очень сомневаюсь, он дал ссылку на еще один таймер который мб комуто будет более удобней чем qqtimer или еще какойто...
Аватар користувача
MediaPortal
2х2х2
Повідомлень: 223
З нами з: 07 вересня 2011, 16:48
Найкращий час: 18.65
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Оффтопик

Повідомлення MediaPortal »

Мне требуется авторство.
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Оффтопик

Повідомлення wcaroman »

MediaPortal писав:Мне требуется авторство.
тю, а кто ты такой?) требуется ему... вот принципиально теперь ничего не ставил бы.
если ты не знаешь автора ни на форуме, ни вживую, это же не значит что его никто тут не знает)
з.ы. а почему для этого всего не создать отдельной темы? в оффтопике постят все что НЕ касается кубинга.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
MediaPortal
2х2х2
Повідомлень: 223
З нами з: 07 вересня 2011, 16:48
Найкращий час: 18.65
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Оффтопик

Повідомлення MediaPortal »

Я хочу убедится в том что это вагнер.(в чем я сильно сомневаюсь), или отыскать реального автора и пообщаться с ним.
Аватар користувача
Daner
2х2х2
Повідомлень: 165
З нами з: 05 липня 2011, 22:13
Найкращий час: 14.81
Кубик 3x3: DaYan II LubixFusion
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Оффтопик

Повідомлення Daner »

MediaPortal писав:Я хочу убедится в том что это вагнер.(в чем я сильно сомневаюсь), или отыскать реального автора и пообщаться с ним.

тебе єто так надо? *WALL* *WALL* *WALL*
ну какая тебе разница???ну сделал человек таймер - ну и молодец
ну а даже если ни он то всеравно молодец
Аватар користувача
MediaPortal
2х2х2
Повідомлень: 223
З нами з: 07 вересня 2011, 16:48
Найкращий час: 18.65
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Оффтопик

Повідомлення MediaPortal »

Daner писав:
MediaPortal писав:Я хочу убедится в том что это вагнер.(в чем я сильно сомневаюсь), или отыскать реального автора и пообщаться с ним.

тебе єто так надо? *WALL* *WALL* *WALL*
ну какая тебе разница???ну сделал человек таймер - ну и молодец
ну а даже если ни он то всеравно молодец

Я хочу связатся с автором и обсудить условия использования таймера и авторские права на него. Что бы не было проблем.
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: Оффтопик

Повідомлення Artificial »

Перечитал спор выше. И хочется сказать одно - facepalm.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
Аватар користувача
Daner
2х2х2
Повідомлень: 165
З нами з: 05 липня 2011, 22:13
Найкращий час: 14.81
Кубик 3x3: DaYan II LubixFusion
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Оффтопик

Повідомлення Daner »

тогоже мнения - facepalm
Аватар користувача
Rom1k
3х3х3
Повідомлень: 781
З нами з: 12 вересня 2010, 20:23
Найкращий час: single - 8.14
Кубик 3x3: Dayan 5
Звідки: Закарпатська обл. м.Хуст

Re: Оффтопик

Повідомлення Rom1k »

між спорами хочеться написати.
Всіх швидкуберів(і дівчат швидкуберів теж, просто "швидкуберша" не звучить ;) ) з Новим 2012 роком. Всім звичайно людських благ, щастя, здоровя і кохання. Але у нашій спільноті це звучить банально. Тому всім - всім такого кольорового і насиченого життя як флю наклейки у Роми і Арбалета. Шоб якшо і зявляться якісь проблеми, шоб вирішувались так легко як 1х1х1 :) Щоб цього року ми всі разом(бо лише разом ми сила і не переможні) провели найкрутіше ВАК змагання. Всім побільше НРів, ЕРів, і ВРів...кросс скіпів, ікс кросів, трьохходовок, ЛЛ скіпів, і without parities :). Вийт на світовий рівень, і показати всім нашу словянську силу, бо ми браття козацького роду!!!!
ВСІХ З НОВИМ РОКОМ :) *DRINK* *DANCE* *YAHOO* *YAHOO*
Love...its like a Rubiks cube.
Аватар користувача
ataman
2х2х2
Повідомлень: 249
З нами з: 30 липня 2011, 18:13
Найкращий час: 7.96
Кубик 3x3: DaYan 3v2
Звідки: Трускавець

Re: Оффтопик

Повідомлення ataman »

Rom1k писав:між спорами хочеться написати.
Всіх швидкуберів(і дівчат швидкуберів теж, просто "швидкуберша" не звучить ;) ) з Новим 2012 роком. Всім звичайно людських благ, щастя, здоровя і кохання. Але у нашій спільноті це звучить банально. Тому всім - всім такого кольорового і насиченого життя як флю наклейки у Роми і Арбалета. Шоб якшо і зявляться якісь проблеми, шоб вирішувались так легко як 1х1х1 :) Щоб цього року ми всі разом(бо лише разом ми сила і не переможні) провели найкрутіше ВАК змагання. Всім побільше НРів, ЕРів, і ВРів...кросс скіпів, ікс кросів, трьохходовок, ЛЛ скіпів, і without parities :). Вийт на світовий рівень, і показати всім нашу словянську силу, бо ми браття козацького роду!!!!
ВСІХ З НОВИМ РОКОМ :) *DRINK* *DANCE* *YAHOO* *YAHOO*

Приєднуюся до твого поздоровлення))) Після Нового року треба буде запантетувати нове слово - швидкуберша, випити стільки, щоб звучало)))) *DRINK* Ну і звичайно побити світовий рекорд, а то вроді 21 грудня - кінець світу *SCRATCH* , так що у нас ще є 356 днів старання, радості і нових рекордів))))) Отож - П О З Д О Р О В Л Я Ю ! ! !
Відповісти