Інтелектуальний рівень

Якщо Ви не знаєте куди писати...
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Інтелектуальний рівень

Повідомлення inquisitor »

І так я офіційно запускаю новий проект від адміністрації сайту (ну частини адміністрації, тобто частини модерації, але адміністратор не проти - я точно питав).

І так правила прості:
  • Один раз в тиждень я буду виставляти одне завдання(ступінь пальнутості залежить від мого настрою і фантазії).
  • Ваші відповіді я чекатиму на своє мило, прошу не спамте туди не суттєву інформацію. lama2000@ukr.net
  • Питання навідного характеру - в приватне повідомлення.
  • Уточнення умови в темі.
  • Буду ображатись на людей які пишуть навідні повідомлення в тему(це такі повідомлення після яких стане зрозуміліше як розвязати задачу, до них -не відностяться уточнення умови).
  • При появі нового завдання всю тему чищу.
  • Шоб хоч який був інтерес до цього дійства я навість складу табличку де буде вивішено рейтинг.
  • Приймаю тільки одне повідомленя від кожного користувача, крайня межа 00:00 між неділею і понеділком кожного тижня.
  • Особисто запрошую прийняти участь адміністрацію і іншу частину модерації(це ті модератори, шо не я) прийняти участь в забаві.
  • Зробіть мені стренькому подарунок - не гугліть.

Тиждень п'ятий
Один чоловік тяжко захворів. Йому виписали таблетки двох типів, але вони на зовнішній вигляд не відрізняються. У нього 4 таблетки(по дві кожного типу). Їх прийняти треба в два заходи і рівно по таблетці кожного типу, випивши менше він помре, випивши більше також помре. Як йому вчинити?


Задача дико класична, тому хоч раз кожен з вас має з неї стикнутись.
Відповіді присилати мені на мило, оригінальні відповіді публікуються в кінці тижня. В кінці тижня я і опублікую відповідь. В полі тема НІК і "відповідь на завдання"

Рейтингова таблиця
ПозиціяНік учасникаКількість правильних відповідей
1forthe4
2mouse2
3Tesseract2
4Mak_Art1
5Макс1
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальний рівень

Повідомлення inquisitor »

Тиждень перший
І так. Ніч. Озеро. Човен(майже Титатік). Рибалка. І два СУЦІЛЬНІ(без порожнин) кубика рубіка. Робили китайці не ті самі шо даян, але тоже китайці, причом різні китайці. Один металевий(алюміній, в таблиці Мендєлєєва номер 13), другий деревяний(сосна, тут має бути буде стрьомна формула з органіки але я її не знаю). Питання - як зміниться рівень води в озері якшо туди кинути кожен з кубів? Можливі варіанти: 1)знизиться, 2)збільшиться, 3)не зміниться.
Куби, озеро і човен співрозмірні, тому відповідь не зміниться бо куби маленькі некоректна)

Відповідь:
Коли куби знаходяться в човні вони витісняють води рівній по масі масі кубу.
Коли ми впустили алюмінієвий куб, він опуститься на дно і витіснятиме води рівній по об'єму об'єму куба(так як густина алюмінію більша густини води, то рівень води опуститься).
Коли ми впустили дерев'яний куб, то він плаватиме на воді і витіснятиме води рівній по масі масі кубу(тобто витіснятиме стільки же, тобто рівень не зіниться)

Правильних відповідей - 5
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальний рівень

Повідомлення inquisitor »

Тиждень другий
У вас є 12 монет, серед яких одна фальшива, не відома важча вони чи легша. Також маємо шалькові терези(більше, менше, рівне). За три зважування визначте яка з монет фальшива, і чи важчша чи легша фальшива монета за справжню.

Відповідь напишу потім.

Правильно відповіло - 1.
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальний рівень

Повідомлення inquisitor »

Тиждень третій
Задача Айнштайна.
Чия рибка?
З одної сторони вулиці стоять підряд 5 будинків з 5-ма різними кольорами. В кожному будинку живе одна людина унікальної національності(всього 5 національностей). Вони палять 5 різних марок цигарок, п'ють 5 різних напоїв і мають 5 домашніх улюбленців. ВСі вони унікальні в напоях цигарнках і домашніх тваринках. У відповіді написати повний набір для хазяйна рибка.

Підказки:
1. Англічанин живе в червоному будинку. 2. Швед має собаку. 3. Датчанин п'є чай. 4. Зелений будинок - поруч зліва від білого. 5. В зеленому домі п'ють каву. 6. Той хто палить Pall Mall має птахів. 7. Власник жовтого будинку палить Dunhill. 8. В центральному будинку люблять молоко. 9. Норвежець живе в першому будинку. 10. Той хто палить Blend живе поруч з власником кішки. 11. Власних коня живе поруч з тим, хто палить Dunhill. 12. Під пиво палять Bluemaster. 13. Німець палить Prince. 14. Норвежець живе поруч з синім будинком. 15. Сусід того, хто палить Blend, п'є воду.

Відповідь
Німець, зелений, кава, Prince.

Правильних відповідей: 2
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальний рівень

Повідомлення inquisitor »

Тиждень четвертий
Привітання малярів
Щли двое малярів, а їм на зустріч ще двое. Захотілись вони привітатись(культурне суспільство і все таке). Але кожен замастився фарбою(у кожного права рука у свіжій фарбі, всього чотири різних кольори). І всього в них дві рукавиці. Як їм привітатитсь так щобне замаститись чожою фарбою? Привітатись має кожен з першої пари з кожним з другої(4 рукостискання).
Рукавиці вивертати неможна. Нядягаємо на руку дуже акуратно(якшо маляр надягає рукавицю то він замащує тільки внутрішню сторону).

Відповідь: Перший з першої пари одягає дві одну рукавицю поверх іншої, вітається з першим з другої пари, віддає рукавицю другому з першої пари і той у свою чергу вітається з першим з другої пари. Перший з першої пари вітається з другим з другої пари. Віддає рукавицю другому з першої пари поверх тої шо у нього є і він вітається з другим з другої пари.

Правильних відповідей: 2
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальний рівень

Повідомлення inquisitor »

Офіційно закриваю тему, так як не бачу в ній більше сенсу, відповідають всього кілька чоловік. на жаль задум не вдався.
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальний рівень

Повідомлення ArbAlet69 »

вибачай Андрійко, але відкрию тему так як не хочу створювати нову) знайшов прикольну картинку і мабуть хвилин 20 дивився в неї щоб зрозуміти в чому секрет) дивом зрозумів і хочу щоб інтелектуали нашого форуму також пошевелили сірою речовиною)
Зображення
відповіді відсилайте на ArbAlet69@yandex.ru
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальний рівень

Повідомлення Artificial »

Баян, знаю книгу, с которой эта штука взята. Но здесь пока что писать не буду.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
forthe
3х3х3
Повідомлень: 749
З нами з: 16 вересня 2009, 13:32
Найкращий час: 3х3х3 sub22
Кубик 3x3: DY2GH
Звідки: Донецк
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальний рівень

Повідомлення forthe »

геометрия 7й класс рулит
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальний рівень

Повідомлення ArbAlet69 »

в мене такої книжки не було)
Зображення
Зображення
Закрито