Майстер-клас від куберів

Тут висвітлюються основні події швидкуберського руху
Аватар користувача
Mitresko
2х2х2
Повідомлень: 476
З нами з: 01 квітня 2010, 23:33
Найкращий час: 24.6
Кубик 3x3: DaYan II GuHong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Майстер-клас від куберів

Повідомлення Mitresko »

В наступну п'ятницю в Українському Гуманітарному Ліцеї Київського Національного Університету ім. Т.Г. Шевченка відбудеться якась математична хрінь чи щось інше, не знаю точно, але мене запрошує завідувач природничої кафедри і вчителька математики ( вона ж моя мама *BYE* ) щоб ми провели майстер-клас, навчили складати і тд і тп. як колись "Школа креативного мышления". Це буде в наступну п'ятницю орієентвно на 15.00 провулок Івана Козловського 3, ( в центрі, біля Банкової, Лютеранської, Шовковичної, Круглоуніверситетської)
Думаю у нас буде близко 40хв - години. Хочу щоб були: Саша Борисенко, Ваня Вінник, Рома Остапенко, Бодя Накаджима.
Подробиць і точної 100% інформації ще нема. Як будуть, то відпишусь.
Зображення
Аватар користувача
Nakajima
3х3х3
Повідомлень: 839
З нами з: 18 квітня 2010, 01:46
Найкращий час: 00:09.02
Кубик 3x3: Lubix ZhanChi
Звідки: Київська обл. смт. Гостомель
Контактна інформація:

Re: Майстер-клас від куберів

Повідомлення Nakajima »

Та нема питань, прийду)) Арбалета ще треба, хай колекцію покаже :)
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Майстер-клас від куберів

Повідомлення wcaroman »

я наверное тоже буду. у меня нерабочий день в ПТ.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
Vinnik
3х3х3
Повідомлень: 517
З нами з: 19 квітня 2010, 20:26
Найкращий час: 7.21
Кубик 3x3: DaYan II GuHong
Звідки: Вишневое

Re: Майстер-клас від куберів

Повідомлення Vinnik »

+1
Single/Avg 5/Avg 12/Avg 100
3x3 - 6.69/8.99/9.95/10.64
Cube - Lubix ZhanChi
Аватар користувача
Mitresko
2х2х2
Повідомлень: 476
З нами з: 01 квітня 2010, 23:33
Найкращий час: 24.6
Кубик 3x3: DaYan II GuHong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Майстер-клас від куберів

Повідомлення Mitresko »

Я прийду на зустріч і ми обсудимо організаційні питання
Зображення
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Майстер-клас від куберів

Повідомлення wcaroman »

что там завтра?!
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: Майстер-клас від куберів

Повідомлення Artificial »

На 13.30 в Мозгусе.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
Аватар користувача
Mitresko
2х2х2
Повідомлень: 476
З нами з: 01 квітня 2010, 23:33
Найкращий час: 24.6
Кубик 3x3: DaYan II GuHong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Майстер-клас від куберів

Повідомлення Mitresko »

13.45 при выходе с метро
Зображення
Аватар користувача
DenisFLASH
1х1х1
Повідомлень: 91
З нами з: 10 березня 2011, 18:18
Найкращий час: 21.61
Кубик 3x3: DaYan II GuHong
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Майстер-клас від куберів

Повідомлення DenisFLASH »

интересная шняга. Успехов вам там, популяризуйте тему! *KUBIK*
Зображення
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Майстер-клас від куберів

Повідомлення wcaroman »

к сожалению никаких фотовидеоматериалов нет, посему не буду ничего подробно описывать и писать отчёт.. напишу несколько строк :)

собрались мы на выходе из метро и потопали в Гуманитарный Лицей на ул. какой-то.
там проходила какая-то математическая неделя, и мама Дмитрия Черненко (Mitresko), учительница математики, пригласила нас провести мастер-класс.
в классе было около 20 детей (примерно 8 класс), из которых половина - немцы, поэтому всё, что мы говорили переводил переводчик (я только не понял, это был старшеклассник, или всё же какой-то учитель..?). присутствовало также несколько учителей.
со вступительной речью выступил Черненко. потом Борисенко прочитал 10-минутную лекцию про интеллект, и про подходы к решению задач.
после чего я собрал на таймер за 15.52 (епик фейл), все похлопали, я посмеялся, прокомментировал, что мол рекорд мира 8 секунд, и есть куда стремиться) потом мне предложили собрать пираморфикс, мегаминкс, 7ку, гиркуб и прочий хлам, которые лежал на столе. я естественно отказался, и оставил это нудное занятие другим энтузиастам)
после чего Богдан Журавель пошёл показывать как быстро он собирает Магию... она конечно же у него порвалась в первой попытке, и так как магия была Саши Борисенко, то Саша сильно расстроился и до конца дня ходил мрачнее чёрной тучи =( Накаяма, надеюсь, тебе стыдно!
потом Черненко рассказывал об основных принципах сборки кубика, и я научил одну девочку собирать правильный крест (малая жжот кстати, быстро всё схватывала о_О, хотя из меня такой учитель, как и балерина).
а дальше нас поблагодарили и пригласили на сладкий стол - тортик, печеньки, вафельки (да, Винник, ты тако-о-о-е пропустил).
Больше Спасибо маме Димы за приглашение. нам было приятно поделиться своим скромным умением, и было вдвойне приятней слышать от неё такие откровенные слова благодарности :) зовите ещё;)
от себя скажу, что ходить по школам и выступать перед детьми - это здорово. мне очень понравилось.. *KUBIK*
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Відповісти