Положення про змагання (українською)

Тут висвітлюються основні події швидкуберського руху
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення Artificial »

inquisitor писав:Я чогось думав шо це обовязкова умова, хтось мені казав чи просто завжди так робилось, от у мене в п'амяті і закарбувалось.

Нет, просто народ привык, но это не обязательно.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
Аватар користувача
Rom1k
3х3х3
Повідомлень: 781
З нами з: 12 вересня 2010, 20:23
Найкращий час: single - 8.14
Кубик 3x3: Dayan 5
Звідки: Закарпатська обл. м.Хуст

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення Rom1k »

Уважаемые спидкуберы!

Оргкомитет Чемпионатов MNW Open, MPEI Open и нового проекта Nelidovo Open информирует Вас об ужесточении правил регистрации на соревнования. Теперь регистрация и участие перестают быть бесплатными для всех категорий участников, а именно:
1. Участники, зарегистрировавшиеся, но не приехавшие на соревнования (независимо от причины), должны заплатить за участие в последующих соревнованиях однократный сбор в размере 500 рублей за каждую предыдущую ложную регистрацию.
2. Участники, зарегистрировавшиеся, но впоследствии отказавшиеся от участия в срок менее чем за 3 недели до соревнований (независимо от причины), должны заплатить за участие в последующих соревнованиях однократный сбор в размере 250 рублей за каждую предыдущую аннулированную регистрацию.
3. Участники и гости, зарегистрировавшиеся менее чем за 8 дней до соревнования должны оплатить сбор в размере 200 рублей на человека.
4. Добавление/замена дисциплин после регистрации будет облагаться сбором в размере 10 рублей за дисциплину, при этом простое удаление дисциплин остается бесплатным.

Данные правила регистрации вводятся, начиная с Чемпионата MPEI Open 2012, который состоится 24-25 ноября 2012 года.

Ужесточения связаны с высокими расходами на подготовку пакетов гостей и участников, не приехавших на соревнования.

Надеемся на понимание и до скорой встречи на соревнованиях!

С уважением,
главный организатор чемпионатов MNW Open, MPEI Open и Nelidovo Open
Андрей Андреевич Кондрат

як вам така інновація в Росії? думаю це правильно.
Love...its like a Rubiks cube.
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення inquisitor »

Ну і як вони збираються збирати гроші з тих хто не приїхав? Погрожувати що на наступні змагання їх не візьмуть?
Yaz
Повідомлень: 21
З нами з: 01 квітня 2012, 01:17
Найкращий час: 9.89
Кубик 3x3: Dayan 5 Znanchi

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення Yaz »

А можно прочитать внимательно?
1. Участники, зарегистрировавшиеся, но не приехавшие на соревнования (независимо от причины), должны заплатить за УЧАСТИЕ В ПОСЛЕДУЮЩИХ соревнованиях однократный сбор в размере 500 рублей за каждую предыдущую ложную регистрацию.
2. Участники, зарегистрировавшиеся, но впоследствии отказавшиеся от участия в срок менее чем за 3 недели до соревнований (независимо от причины), должны заплатить за УЧАСТИЕ В ПОСЛЕДУЮЩИХ соревнованиях однократный сбор в размере 250 рублей за каждую предыдущую аннулированную регистрацию.
3. Участники и гости, зарегистрировавшиеся менее чем за 8 дней до соревнования должны оплатить сбор в размере 200 рублей на человека.
4. Добавление/замена дисциплин после регистрации будет облагаться сбором в размере 10 рублей за дисциплину, при этом простое удаление дисциплин остается бесплатным.
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення wcaroman »

звісно такі впровадження потрібні, але ми придумали іншу фішку:
встановлювати збір, наприклад 30 грн з учасника, але повертати гроші, якщо учасник прийде на змагання.
а в разі відсутності учасника - поповнювати цими грошима ФШУ.
але тоді виникає інша проблема: ніхто просто не буде реєструватись в інтернеті, і захоче реєструватись на місці. а це буде затягувати сильно затягувати час.
3. Участники и гости, зарегистрировавшиеся менее чем за 8 дней до соревнования должны оплатить сбор в размере 200 рублей на человека.
а от з цим пунктом я цілком згоден.
але тоді доведеться зробити попередню реєстрацію з обов’язковим внеском 30 грн і майбутнім поверненням грошей, а от реєстрацію на місці зробити платною.
при этом простое удаление дисциплин остается бесплатным.
а от це зовсім нелогічно. за те що учасник не приймав участь в дисципліні також треба карати. тому що на виготовлення карток йдуть сили, час і гроші.

я думаю через час ми також сформулюємо свої правила, але вже перед наступними змаганнями.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення inquisitor »

робити змагання платними навіть у акому вигляді ще рано, можливо через рік. Крім того для більшості, думаю, електроні гроші ще не така популярна річ, тому про попередню оплату взагалі важко говорити.
Аватар користувача
melikyan
2х2х2
Повідомлень: 445
З нами з: 03 квітня 2011, 20:51
Найкращий час: 8.26
Кубик 3x3: DaYan LingYun v2
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення melikyan »

Поддерживаю. В Украине еще рано. В России уже уровень дорос до платных соревнований. У нас еще нет.
А вот добровольные взносы это другое дело. Их нужно ввести и оставить постоянно.
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення wcaroman »

справа не в тім, щоб брати гроші, а в тім, щоб навчити людей ставитись поважно до змагань.
якщо ми хочемо висунути цей вид спорту на серйозний рівень як у себе в країні, так і в світі - ми маємо встановлювати нові суворі правила.
звісно це треба робити поступово.

наприклад, через півроку я пропоную зробити:
• ОБОВ’ЯЗКОВИМ підтвердження особи документом (свідоцтво про народження, паспорт, закордонний паспорт, посвідчення водія)
• платну попередню реєстрацію з поверненням грошей.
• реєстрацію на місці або скасувати, або зробити платною (щоб не витрачати час на оформлення карток, внесення в базу даних, внесення в списки учасників і перемішувачів, і розподіл в групи).

якщо зробити нормальний інформативний сайт змагання, і викласти там всю необхідну інформацію, то проблем з оплатою не буде. все це дуже просто в ХХІ сторіччі.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
кубир
Повідомлень: 25
З нами з: 16 серпня 2012, 13:57
Найкращий час: 46,24
Кубик 3x3: даян5
Звідки: харьков

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення кубир »

мы сможем сделать такой сайт когда ты станешь делегатом?
Аватар користувача
ataman
2х2х2
Повідомлень: 249
З нами з: 30 липня 2011, 18:13
Найкращий час: 7.96
Кубик 3x3: DaYan 3v2
Звідки: Трускавець

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення ataman »

wcaroman писав:справа не в тім, щоб брати гроші, а в тім, щоб навчити людей ставитись поважно до змагань.
якщо ми хочемо висунути цей вид спорту на серйозний рівень як у себе в країні, так і в світі - ми маємо встановлювати нові суворі правила.
звісно це треба робити поступово.

наприклад, через півроку я пропоную зробити:
• ОБОВ’ЯЗКОВИМ підтвердження особи документом (свідоцтво про народження, паспорт, закордонний паспорт, посвідчення водія)
• платну попередню реєстрацію з поверненням грошей.
• реєстрацію на місці або скасувати, або зробити платною (щоб не витрачати час на оформлення карток, внесення в базу даних, внесення в списки учасників і перемішувачів, і розподіл в групи).

якщо зробити нормальний інформативний сайт змагання, і викласти там всю необхідну інформацію, то проблем з оплатою не буде. все це дуже просто в ХХІ сторіччі.

Впринципі я згідний. Але я проти підтвеердження особи документом. Якщо ти випадково загубив, або забув вдома паспорт, то що тебе тепер до змагань не допустять? Це ж просто витрачання грошей вийде (на дорогу, на їжу, на житло) і ти просто вболіваєш..
Відповісти