Положення про змагання (українською)

Тут висвітлюються основні події швидкуберського руху
Аватар користувача
melikyan
2х2х2
Повідомлень: 445
З нами з: 03 квітня 2011, 20:51
Найкращий час: 8.26
Кубик 3x3: DaYan LingYun v2
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення melikyan »

Из любых правил делаются исключения. Только в виде исключения ( :) )
Один два человека могу забыть дома или потерять документы. Но основная масса обязана их иметь.
Аватар користувача
ataman
2х2х2
Повідомлень: 249
З нами з: 30 липня 2011, 18:13
Найкращий час: 7.96
Кубик 3x3: DaYan 3v2
Звідки: Трускавець

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення ataman »

Я ще ращ перечитав майбутні нововедення, і думаю, що коли змагання будуть платні, то тоді дійсно потрібно мати паспорт. Бо, наприклад, я (Атаманюк Андрій) скинув 30 грн., а на змаганнях мені їх мають віддати. Тут бах приходить якийсь лєвий чувак, каже, тіпа я Атаманюк Андрій, віддайте мені гроші. Ви їх віддаєте, а потім приходжу я... Тому паспорти дійсно краще ввести.
Аватар користувача
inquisitor
Модератор
Повідомлень: 676
З нами з: 10 липня 2009, 22:15
Найкращий час: не знаю
Звідки: Рівне\Київ
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення inquisitor »

По-перше, кубир, Рома(Алукрет) уже є делегатом.
Далі, думаю, що велика кількість учасниців змагань віком Винника, а батьки часто не вміють користуватись платіжними системами, а у дітей такого віку не завжди є свої рахунки чи гаманці.
!!!Але, якщо нашою метою є зменшення кількості учасників, пониження фону і взагалі підняти змагання до рівня напівпрофесіоналів це просто ідеальний спосіб, бо він точно приведе до зменшення кількості учасників.

Але щодо особової інформації я думаю це правильний крок.
Крім того уявляю Рому який з 30000 тисячами гривень розбитими по 10 і 20 буде стояти біля реєстраційного столу. Майже впевний що Роман повертатиме гроші після змагань.
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення wcaroman »

ataman писав:Якщо ти випадково загубив, або забув вдома паспорт
а коли ти їдеш за кордон, чи ще кудись, ти теж розраховуєш на "ой я забув вдома паспорт, вибачайте" ?
це основной документ, і треба бути відповідальнішим.
тим паче це чорним по білому написано в правилах
2e) Учасники повинні бути в змозі пред'явити паспорт/id-картку протягом реєстрації на місці для підтвердження їх особи..
а я лише хочу від учасників більш поважного ставлення до правил, тому що в Олександрії я помітив, що багато хто нехтує ними.
стосовно платної реєстрації і нюансів, які виникають звісно треба подумати, тому що зменшення кількості учасників допустити ніяк не можна.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення Artificial »

Платная регистрация. Зарегистрировался - заплатил. Приехал - вернули. Не приехал - в ФШУ.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення wcaroman »

Artificial писав:Платная регистрация. Зарегистрировался - заплатил. Приехал - вернули. Не приехал - в ФШУ.

мені також подобається ця ідея, але:
1. головний біль з перерахуванням коштів
2. у випадку платної попередньої реєстрації всі захочуть реєструватись на місці, і щоб цього уникнути доведеться зробити реєстрацію на місці платною (без повернення коштів)
3. можливе зменшення кількості учасників (хоча я в цьому сумніваюсь)

до речі є ще таке правило:
2b) Учасники молодше 18 років повинні спитати дозволу своїх батьків/опікунів.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення Artificial »

ОБЯЗАТЕЛЬНО чтоб у всех были документы. Карточку выдавать ТОЛЬКО после предъявления документа.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
Extreme
Повідомлень: 1
З нами з: 21 квітня 2013, 20:39

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення Extreme »

Народ, а если мне еще нет 16 лет, но я хочу принимать участие в соревнованиях, как мне поступить?
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Положення про змагання (українською)

Повідомлення wcaroman »

Extreme писав:Народ, а если мне еще нет 16 лет, но я хочу принимать участие в соревнованиях, как мне поступить?

После того как объвляются соревнования, появляется ссылка на регистрацию.
Читаешь правила регистрации и регистрируешься.
Далее приходишь на соревнования и обязательно приносишь с собой документ, удостоверяющий личность.
Всё.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Відповісти